Kada kreiptis į gydytoją?

KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ, JEIGU ATSIRADO NEMALONIŲ POJŪČIŲ MAKŠTYJE, O YPAČ:

  • jei niekada nesirgote makšties infekcija. Vizito pas gydytoją metu bus nustatyta makšties uždegimo priežastis. Sužinosite, kaip atskirti nenormalius požymius ir simptomus.
  • esate sirgusi makšties uždegimu anksčiau, bet dabar jis pasireiškia kitaip.
  • turėjote intymių ryšių su keletu partnerių arba nauju partneriu. Tuomet galite būti užsikrėtusi lytiniu keliu plintančia infekcija (LPL). Kai kurių LPL požymiai ir simptomai panašūs į grybelinę makšties infekciją arba bakterinę vaginozę.
  • gydėtės anti grybeliniais preparatais, tačiau simptomai išliko. Tai gali reikšti, kad makšties uždegimas yra ne grybelinės kilmės, arba sukeltas atsparių tradiciniam gydymui grybelių rūšių.

 

PASIRUOŠIMAS VIZITUI PAS GYDYTOJĄ

Kad gydytojas galėtų tinkamai įvertinti makšties išskyras, prieš vizitą pas gydytoją nenaudokite tamponų ir neatlikite makšties dušo. TANTUM ROSA® tepinėlio nekeičia, todėl galite naudoti simptomams ir uždegimui malšinti.

 

DIAGNOSTIKA

Norėdamas nustatyti diagnozę, gydytojas paklaus apie jūsų persirgtas ligas (makšties uždegimus, lytiniu keliu perduodamas ligas), atliks tyrimą ant ginekologinės kėdės. Jo metu galima paimti makšties arba gimdos kaklelio kanalo išskyrų tepinėlį laboratoriniam tyrimui (patvirtinti, kokia yra makšties uždegimo priežastis).

Informacinis lapelis
UAB CSC Pharma, Juozo Miltinio g. 30
14270 Vilnius Lietuva