Kam skirta TANTUM ROSA®?

TANTUM ROSA® malšina makšties uždegimą

Anestetinis TANTUM ROSA® poveikis pasireiškia praėjus 10–15 min. po apsiplovimo: numalšinamas niežulys ir deginimo pojūtis.

Neveikia makšties mikrofloros

TANTUM ROSA® nėra antibiotikas, jis neveikia gerųjų bakterijų, jam nesivysto mikroorganizmų atsparumas.

tr-product
Naikina nemalonų kvapą ir gausias išskyras

Jo veiklioji medžiaga yra benzidaminas. Jis pasižymi uždegimą slopinančiu, anestetiniu ir antiseptiniu poveikiu.

Užkerta kelią infekcijos vystymuisi

Su TANTUM ROSA® ne tik sumažinami nemalonūs simptomai, bet ir užkertamas kelias uždegimo bei infekcijos vystymuisi.

TANTUM ROSA® yra nereceptinis vaistas nuo uždegimo, mažinantis skausmą ir patinimą. Jo veiklioji medžiaga yra benzidaminas. Benzidaminas jau daugelį metų Europoje ir kitose šalyse naudojamas medicinoje. Jis pasižymi uždegimą slopinančiu, anestetiniu ir antiseptiniu poveikiu. Todėl greitai ir efektyviai malšina makšties infekcijų sukeltus simptomus bei padeda jas įveikti.

TANTUM ROSA® nėra antibiotikas, jis neveikia gerųjų bakterijų, jam nesivysto mikroorganizmų atsparumas, taip pat yra saugus, todėl jį galima vartoti kiekvieną kartą, kai jaučiami makšties uždegimo simptomai.

Anestetinis TANTUM ROSA® poveikis pasireiškia praėjus 10–15 min. po apsiplovimo: numalšinamas niežulys ir deginimo pojūtis. Šis slopinantis uždegimą ir antiseptinis vaistas veikia simptomus sukeliančią priežastį, todėl su TANTUM ROSA® ne tik sumažinami nemalonūs simptomai, bet ir užkertamas kelias uždegimo bei infekcijos vystymuisi.

TANTUM ROSA® galima naudoti laukiant vizito pas gydytoją, nes TANTUM ROSA® nekeičia tepinėlio rezultatų. Kadangi jis nesąveikauja su kitais vaistais, juo galima apsiplauti ir pradėjus gydymą makšties ovulėmis ar geriamaisiais vaistais.

TANTUM ROSA® naudingas iš karto po gimdymo ar ginekologinių operacijų, kai skauda tarpvietės įtrūkimus, siūles. TANTUM ROSA® pagreitins tarpvietės žaizdų gijimą, sumažins diskomfortą ir skausmą, padės išvengti infekcinių komplikacijų.

UAB CSC Pharma, Juozo Miltinio g. 30
14270 Vilnius Lietuva